be&one’ın yolculuğu

Amacımız daha iyi bir evren oluşmasına katkı sağlamak. Bizi bu amaca ulaştıracak anahtarın da ‘pozitif bağlantılar’ (+C) kurmak olduğuna inanıyoruz. Bu da, kişinin pozitife odaklanarak kendisine, başkasına ya da evrenin herhangi bir parçasına değer katan adımlarıyla mümkün. Çünkü hepimiz bütünün parçasıyız, biriz. Evrende her şey göremediğimiz enerji kanallarıyla birbirine bağlı. Yani bir insanla , bir çiçekle , bir kediyle de bağlıyız aslında. Bu bağlantılar, ne kadar pozitif ve sevgi temelli olursa, her şey o kadar iyi olur. Daha iyi bir insan, daha iyi bir dünya, daha iyi bir evren demek.

Bu inançtan yola çıkarak, be&one kullanıcılarına farkındalık sunuyor. Bir olmanın sihirli gücüyle bu farkındalığı pozitif bağlantılara yani sevgiye dönüştürmek için ilham aşılıyor. Savaşların ve kutuplaşmanın arttığı, korku ve şiddet temelli bir sürece girdiğimiz bu dönemde, asıl ihtiyacın sevgi ve farkındalık olduğunu fısıldıyor…Bu ihtiyacı karşılamak üzere her birimizi ortak paydada buluşmaya ve paylaşmaya davet ediyor.

Ekibimiz

Bu ekibin bir parçası olmak demek, bu misyon uğruna çalışmaktan haz duymak, keyifle ve aşkla çalışmak demek.
İlerleyen dönemlerde be&one ekibini sizlerle paylaşacağız.

Öğrenimler

Bu öyle bir yolculuk ki inişli, çıkışlı, keyifli, zorlu ama öğrenimlerle dolu. Cebimize koyup, bir adım daha atmamızı sağlayan öğrenimler. Bu yoldan geçenlere faydası dokunabilir diye bunları sizlerle paylaşmak istedik. Çok yakında…